niedziela, 21 lutego 2016

Wielkanocna kartkomania

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziękuję za miłe słowa pod poprzednim wpisem. Wasze słowa dodają mi sił:)

Ostatnio w pracy poproszono mnie o zrobienie kilku kartek wielkanocnych. Początkowo nie miałam zbytnio ani ochoty, ani pomysłu... ale jakoś poszło.Nic specjalnego w porównaniu z Waszymi cudeńkami.

Pozdrawiam serdecznie. I do następnego razu.

sobota, 13 lutego 2016

Dużo czytam, trochę robótkuję i... nadal walczę

Witajcie po bardzo długiej przerwie. Postanowiłam co nieco napisać, jednak nie obiecuję, że będę już ponownie pojawiała się tu systematycznie.
Zgodnie z tytułem dużo czytam, kto ma ochotę podejrzeć co i ile zapraszam do zakładki Książkowisko.
Trochę robótkuję... jednak trudno skupić mi się na jednej pracy na dłużej, dlatego mam zaczętych kilka różnych prac. Tak prawdę powiedziawszy to ostatnio niczym nie mogę się zająć... podejrzewam, że jest to efekt nagromadzenia leków ( o ile to co we mnie tłoczą można nazwać lekami ) w organizmie, bo poprzednim razem było podobnie. Ogólne rozdrażnienie, niepokój... ale muszę wytrwać.
Teraz zdjecia
Pojawiło się trochę krzyżyków na "Zaczytanej"


Zaczęłam "Dziewczynę z perłą"


Na imieniny dostałam pięć małych obrazków z kwiatkami - trzy już wyszyłam...


Tydzień temu miała imieniny moja koleżanka i oto co dostałaJeżeli chodzi o robótki to już wszystko :) Wiem, niewiele, ale musicie mi wybaczyć...

Zrobiłam trochę zakupów robótkowych ( kanwy, igiełki i kordonki ) oraz książkowych ( tylko dwie )A dzisiaj od synusia dostałam kolorowankę i kredki... będę miała co robić w bezsenne noce, kiedy już odłożę książeczkę...Dziękuję, że jeszcze o mnie pamiętacie i mimo mojej nieobecności zaglądacie do Kącika...
Wszystko jest na dobrej drodze... będzie dobrze... musi być dobrze...
Trzymajcie się cieplutko i... do następnego razu.