poniedziałek, 17 listopada 2014

Creative Blog Tour

Tydzień temu zostałam nominowana do zabawy, wędrówki po kreatywnych blogach, Creative Blog Tour.Sprawczynią nominacji jest Ania Jacewicz prowadząca bloga "Moje życie pasją usłane" . Tą przemiłą osóbkę poznałam ( wirtualnie ) na początku prowadzenia mojego Kącika. W wielu wypadkach służyła mi radą i pomocą przy tworzeniu obecnej formy bloga. Anusia to wzorowa mama, poświęcająca każdą chwilę swojemu synkowi Piotrusiowi, żona, pani domu... istny generał w spódnicy :)  Żadne wyzwanie nie jest dla niej zbyt trudne. Mistrzyni haftu krzyżykowego, nie stroni jednak od innych robótek, ciągle szuka nowych wyzwań. Na swoim blogu prezentuje stworzone własnoręcznie cudeńka, zaprasza na różne smakołyki, poleca książki...


A teraz odpowiedzi na pytania...

Nad czym obecnie pracuję?  Jak zawsze nad kilkoma projektami naraz :) Tak już mam ( jak chyba większość z nas ), że robię kilka rzeczy naraz. Aktualnie kończę "Magnolię"... dziergam "okryj biedę"... wykańczam SAL Bożonarodzeniowy... i mogłabym jeszcze tak wymieniać :)
Czym moja praca różni się od innych w tej branży? I wszystkim i niczym... Moje prace są po prostu moje :)
Dlaczego piszę (bloga) o tym co tworzę (robię)? Zanim zaczęłam pisać bloga, bardzo często zaglądałam na blogi poświęcone robótkom ręcznym. Podglądałam, podpatrywałam... aż pewnego dnia mój syn stwierdził, że przecież ja też mogę pokazać innym swój robótkowy świat. Tak się zaczęło... a ja wsiąkłam w blogowanie :)
Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania)? Jest to uzależnione od tego co tworzę. Do pewnych projektów przygotowuję się długo ( dojrzewam )... inne to natchnienie chwili, wpadnie mi pomysł do głowy i za parę minut przystępuję do realizacji ( jeśli oczywiście mam wszystkie potrzebne materiały w domu ). Tyle odnośnie tworzenia rękodzieła... A pisanie... przychodzi samo ( nigdy nie sprawiało mi to trudności ). Nie muszę zbyt długo myśleć co napisać... po prostu siadam i piszę :)

A teraz moja nominacja. Zaprosiłam do dalszej zabawy Małgosię, znaną wszystkim jako Zadziergana Owieczka ( zadziergana-owieczka.blogspot.com ).

Od Małgosi również otrzymywałam wiele rad na początku blogowania. To bardzo ciepła i sympatyczna osóbka, poświęcająca swój wolny czas różnego rodzaju robótkom ręcznym. Wszystko co wychodzi spod jej rączek jest perfekcyjnie dopracowane. Nie straszna jej igła, szydełko czy druty... podejmuje się róznych zadań. Do Małgosi trzeba po prostu zajrzeć i pooglądać jej dzieła :)

I na dzisiaj to tyle. Witam Kingę - cieszę się, że postanowiłaś zostać na dłużej w Kąciku :)
Pozdrawiam serdecznie zapraszając jednocześnie na moje candy.

7 komentarzy:

 1. Dziękuję za wyróżnienie:), bardzo się cieszę, że moja pisanina i pokazywanie tego co robię budzi zainteresowanie innych, mam nadzieję, że będzie tak dalej. Pozdrawiam Cię Ewitko cieplutko:). Małgosia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog dziergającej Małgosi Owieczki znam, ale pierwszy raz widzę, jak wygląda :) Nominacja jak najbardziej zasłużona :)
  Dziękuję za ciepłe słowa o mnie :) Piszesz, że dziobiesz "biedotkę"? W perspektywie Twojego candy to zastanawiające ... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyróżnienia. Miło się czyta odpowiedzi, to daje nam- gościom obraz osoby. Powodzenia w dalszych projektach robótkowych :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wyróżnienia :)
  Dziękuję za zapisanie się na moje Candy - życzę powodzenia w jutrzejszym losowaniu :)
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń