niedziela, 18 października 2015

Melduję, że żyję :)

Witajcie po baaardzo długiej przerwie. Nie będę się tłumaczyła z nieobecności. Życie nieraz pisze za nas scenariusze i nawet nie mamy możliwości ich zmienić.

Na Wasze blogi zaglądałam, podglądałam, w wolniejszych chwilach gdzieś coś skomentowałam.
Zajrzałam w piątek do kalendarza i okazało się, że muszę ostro wziąć się do robótek. Już na koniec miesiąca potrzebuję kilku drobiazgów na prezenty i jednego bieżnika ( była prośba o taki prezent ), no a później już coraz bliżej święta. Wiele z Was już zaczęło motywy zimowo-świąteczne... to i mnie nie pozostaje nic innego, jak zacząć w nielicznych wolnych chwilach coś tam podłubać.

Co do bieżnika na prezent... na chwilę obecną wygląda tak...Odkryłam u siebie w mieście cudowny sklepik. Będę tam stałym gościem, bo mają cuda i cudeńka. Na razie zaopatrzyłam się w elementy do karteczek imieninowych, ale wybiorę się i po elementy świąteczne:)A jeśli o takie chodzi to nabyłam drogą kupna takie cudowne taśmy pasmanteryjne... czyli początek świąt już widać:)Jedyne czego nie zaniedbałam to oczywiście czytanie. Te osóbki, które zaglądają do Kącika widzą zmieniające się tytuły na wklejce z Lubimy czytać:)

I to na dzisiaj wszystko. Mam nadzieję, że uda mi się w tym tygodniu napisać w środę o książeczkach, a jeśli nie... to trudno:)

Dziękuję za Wasze odwiedziny, pozostawiane komentarze... i po prostu za to, że jesteście:)
Pozdrawiam życząc spokojnego tygodnia.

5 komentarzy:

 1. Nie zawsze jest czas na przyjemności, czasami przygniata nas codzienność i gdy się ogarniemy wracamy na stare tory, więc witaj w blogosferze:)). Pozdrawiam wieczorowo:). Małgosia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, my trwamy na posterunku i wyglądamy każdego posta z Twojej strony. Nie przejmuj się, że zrobiłaś sobie przerwę, wszystkim nam się to zdarza, nadrabiaj zaległe prace, kiedyś je pokażesz. Zakupy poczyniłaś świetne, takie na czasie..
  Pozdrawiam późno wieczorową porą.)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak to juz jest, ze plany sobie, a zycie sobie ;)

  OdpowiedzUsuń