środa, 10 września 2014

Wspólne dzierganie i czytanie ( 21 )

I niespodziewanie nadeszła znowu środa. Jakoś bardzo szybko ostatnio mijają kolejne dni. Odczuwam wieczny brak czasu. A skoro środa, to należy złożyć melduneczek :)Czytelniczo nadal " Drzwi do ptaszarni" Katie Hickman. Naprawdę dobra pozycja :) To w wersji papierowej.Na czytniku "Lawendowy pokój" Niny George. Świetna lekturka o księgarzu, który leczył książkami. Jego księgarnia mieści się na barce przycumowanej u brzegu Sekwany. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a księgarz dobiera książki jak lekarz lekarstwa.

Robótkowo, tak prawdę powiedziawszy, od dwóch dni nie miałam igły w ręku. Jednak nadal pracuję nad pamiątką ślubną ( czasu coraz mniej - ślub w przyszłą sobotę ), a od ostatniej jej prezentacji odrobinę przybyło co pokazuję.I to na dzisiaj wszystko. Dziękuję za Wasze miłe słowa i odwiedziny. Cieszę się, że wracacie, aby popatrzeć na moje wytwory i poczytać kolejne posty.
Pozdrawiam wieczorową porą.


7 komentarzy:

 1. Hej :)Dziękuje ślicznie za wspaniała przesyłkę :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba się sprężyć, żeby nie było na ostatnią chwilę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie lubię wzory TW kreską, więc czekam na efekty :) No a przy okazji życzę realizacji hafciarskiej listy :) Najbardziej chciałabym zobaczyć kobietkę z koniem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zafascynował mnie Twój haft krzyzykowy. Sama nie mam cierpliwości do tego typu robótek, ale zawsze z checia podziwiam takie wyczyny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia przy xxx, na pewno Ci się uda ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Lawendowy pokój" ląduje w kolejce do czytania, brzmi bardzo interesująco!

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia w stawianiu krzyżyków!Dasz radę ;)

  OdpowiedzUsuń